statystyki szczegółowe

Aktualności

Zakończenie w Roczynach.

• autor: Pavel091, 2014-06-23 15:10

Nie tak miał wyglądać ten ostatni mecz ligowy sezonu 2013/2014 w wykonaniu naszych juniorów Zawadki.. Choć.. Powiedzmy inaczej - nie taki miał być wynik.

Niestety porażka 0:1 na wyjeździe w Roczynach może i nie wywarła znacznego wpływu na końcowe miejsce w tabeli , jednakże porażka ta boli.

Co można powiedzieć o meczu? Mecz bardzo wyrównany. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 0:0, była praktycznie ciągłą walką o dominację w środku pola, bez groźnych sytuacji bramowych dla jednej i drugiej drużyny. Co prawda w 17 minucie groźną sytuację stworzyli Bartek Boguń i Kamil Chrapek, jednakże tuż przed strzałem na bramkę piłka skozłowała temu drugiemu i poleciała ponad bramkę. W 23 minucie doszło do zmiany w naszym zespole - boisko opuścił chory tego dnia Kacper Merak, a w jego miejsce pojawił się debiutant - Sebastian Łądka.

W drugiej połowie pojawiło się więcej sytuacji bramkowych. I tutaj fantastycznie spisywała się nasza obrona oraz będący ostatnio w wyśmienitej formie - Daniel Janecki.

W 57 minucie po podaniu Adriana Adamczyka, grę podciągnął Bartek Boguń i wrzucił piłkę w pole karne, jednakże kilka centymetrów zabrakło Filipowi Kuli żeby skierować ją w światło bramki.

W 61 minucie nasza drużyna została skontrowana przez drużynę Roczyn, a napastnik gospodarzy z zimną krwią umieścił piłkę w siatce dając swojej drużynie prowadzenie 1:0.

Ostatnie 25 minut to w większości dobre sytuacje podbramkowe obu drużyn, jednak groźniej było pod bramką Roczyn. Oczywiście Burza-Stalmark również tworzyła groźne okazje, jednakże ich ofensywni gracze zupełnie nie potrafili wstrzelić się w bramkę.

W 82 minucie świetny strzał z rzutu wolnego oddał Szymon Kapłon, jednakże piłka o ok. 20 cm wylądowała ponad słupkiem.

W 91 minucie natomiast niemal 100% sytuację miał Filip Kula, jednakże strzał z jego słabszej nogi okazał się niecelny.

Tym samym zakończył się długi, wymagający sezon 2013/2014. Był on bardzo ciężki i zawiły dla naszej drużyny juniorskiej która przeżywała w nim wzloty i upadki, jednakże po ostatnim meczu można stwierdzić, że po wielu ciężkich miesiącach treningów i meczy ukazał się nam obraz prawdziwej, charakternej drużyny, która w sezonie 2014/2015 może powalczyć o awans do I Ligi Juniorów Starszych. Jednakże aby tak było czeka ich długa droga.. Jednakże mamy nadzieję, że pokażą na co ich stać, a wiemy, że na wiele !