dzisiaj: 2045, wczoraj: 403

Finał rundy jesiennej ! Zawadka vs Rzyki !

• autor: Pavel091, 2014-10-24 00:30

2014 rok to dla drużyny juniorów Łysej Góry bardzo długi. Do tej pory drużyna juniorska rozegrała 24 spotkania (19 ligowych, 5 sparingów) a przed nimi 25 , a zarazem ostatni, 11 mecz ligowy w tym roku !

Dokładnie 19 kwietnia 2014 roku Łysa Góra inaugurowała sezon ligowy na własnym boisku grając z drużyną Leskowca Rzyki. Wówczas murowanym faworytem do wygranej była drużyna gości, która pół roku wczesniej w sierpniu 2013 rozbiła naszych juniorów aż 7:0.. W kwietniu byliśmy jednak świadkami niespodzianki ! Piłkarze z Zawadki dość niespodziewanie wygrali spotkanie 3:2 (mimo iż po 25 minutach gry przegrywali 0:2) i zgarnęli 3 punkty ! Trzeba też przypomnieć, że w sezonie 2013/2014 była to dopiero 2 zdobycz punktowa tej drużyny.. Ale potem było już zdecydowanie lepiej !

Dokładnie pół roku i 6 dni później , w sobotę 25 października Łysa Góra ponownie zmierzy się na własnym boisku z Leskowcem Rzyki, tym razem na zamknięcie sezonu ligowego w 2014 roku.

Co można powiedzieć przed meczem ? To co przed ostatnim - faworytem są goście z Rzyk. Mają 18 punktów i w tabeli zajmują wysoką 3 lokatą, a za sobą mają bez wątpienia ważne zwycięstwo które z pewnością podnosi morale drużyny (wygrana w derbach 4:2 z Roczynami) .

Jednakże w przeciwieństwie do kwietnia Leskowiec nie jest aż tak murowanym faworytem. Nasi juniorzy mają olbrzymią ochotę na to, żeby ostatni mecz rundy jesiennej zagrać jak najlepiej i zgarnąć 3 punkty ! I mają argumenty które mogą pozwolić im zrealizować ten plan !

Pierwszym i zdecydowanie najmocniejszym argumentem jest nic innego jak tylko siła zespołu. Siła oraz wola walki o zwycięstwa która pokazali szczególnie w ostatnim meczu u lidera w Zembrzycach ! Kiedy to skazywana na sromotną porażkę drużyna z Zawadki w zaledwie 10 osobowym składzie walczyła jak równy z równym lecz ostatecznie okazała się gorsza od rywala.. a w szczególności sędziego.

Liczymy więc na to, że w swoim ostatnim meczu ligowym tej rundy, drużyna z pod Łysej Góry pokaże charakter i da z siebie wszystko na boisku ! Walka od samego początku aż do ostatniej sekundy meczu - to jest to czego się od tych młodych chłopaków oczekuje !

Wierzymy, że udowodnią wszystkim po raz kolejny, że są drużyną z którą nawet najsilniejsi w lidze muszą się liczyć !

Drużyna liczy też na wsparcie sympatyków ! Dlatego wszystkich zainteresowanych oraz stałych kibiców (i kibicki ) zapraszamy na mecz !

25 październik 2014, godzina 11:00 - Łysa Góra Zawadka vs Leskowiec Rzyki ! Boisko piłkarskie w Zawadce !

Do boju chłopaki !!!

----------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJA OD TRENERA DLA ZAWODNIKÓW !

W piątek (24.10) o godzinie 17:00 bez względu na warunki pogodowe OBOWIĄZKOWY TRENING na boisku w Zawadce !!!